מאגר עבודות סמינריון ומחקר בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי

עורכי דין, אנשי אקדמיה, מתמחים וסטודנטים למשפטים מוזמנים ומוזמנות לקחת חלק במיזם ולפרסם את עבודות הסמינריון והמחקר שכתבתם בנושאים הנוגעים  לדיני משפחה ומעמד אישי.

העבודות שאסור שייעלמו למגירה בלבד, יקבלו את מקומן ויוצגו בפלטפורמה דיגיטלית שתעמוד לרשות קהיליית דיני המשפחה בישראל, ותפורסם יחד עם קרדיט מלא לכותב ולמוסד הלימודי.

מטרת המיזם

במטרה להביא ערך משמעותי לעוסקים בדיני המשפחה שקדנו ליצירת מאגר דיגיטלי, מקצועי ואיכותי של עבודות סמינריון ומחקר, על מנת שאלו יסייעו, ילמדו ויקדמו את השיח בדיני המשפחה בישראל. 

המטרה להביא לכך שעבודות הסמינריון והמחקר בתחום המעמד האישי, שהושקעו בהן מאמצים מרובים ומהוות את אחת מאבני הדרך המשמעותיות בלימודי המשפטים, לא יישארו במגירתם של הכותב והמנחה, כאבן שאין לה הופכין. עבודות אלו לא נועדו להעתקה או לשכתוב.

תנאי הגשה

מי יכול להגיש? סטודנטים ובוגרים של בתי הספר למשפטים מכלל המוסדות להשכלה הגבוהה בישראל. 
מהם נושאי המחקר? כל עבודה שעוסקת או משיקה לתחום דיני המשפחה והמעמד האישי. 
שנת הגשה: 2015 ואילך
ציון :  88 ומעלה
שפות: עברית, אנגלית וצרפתית.

כל העבודות יפורסמו עם קרדיט מלא לכותב/ת העבודה, שעמל/ה והשקיע/ה והקדיש/ה עשרות שעות מאמץ.

חלק א': פרטים אודות הכותב/ת
חלק ב': פרטים על עבודת הסמינריון
חלק ג': קבצים נדרשים

דבר היוזם

כעורך דין, מאמן מתמחים ובעלים של משרד המתמחה דיני המשפחה והמעמד האישי בישראל, אני מוצא עניין ותועלת רבה בחיפוש וגילוי של מחקרים אקדמאיים, ניתוחי פסיקה ומשפט משווה בתחום זה אין ספק שעבודת סמינריון איכותית, של סטודנט/ית צמא ידע,  שעוסקות בסוגיות משפטיות אלו, יש המון מה לתרום לנו, קהילת דיני המשפחה בישראל. 

עבודות רבות עברו במהלך שנותיי במשרד ותחושת החמצה מלווה אותי בידיעה שעבודות איכותיות ומופתיות נותרות בסופו של מסלול לימודים לא קל, לעיני מעטים בלבד.

לפיכך, מצאתי חשיבות רבה ביצירת פלטפורמה לסטודנטים למשפטים בעבר ובהווה ליתן במה לעבודתם הקשה, יחד עם ערך רב לקהילת העוסקים בתחום דיני המשפחה – להיחשף ולקבל נגישות לעבודות נפלאות אלו, לחלוק את הידע ולייצר מאגר שירכז את מיטב עבודות המחקר העוסקות בתחום זה, במקום אחד,  עם קרדיט מלא לכותב/ת הסמינריון/עבודת המחקר, שעמל/ה והשקיע/ה והקדיש/ה עשרות ומאות שעות מאמץ.

במילים אחרות, מיזם 'העבודות האבודות' הוא בבחינת אוסף של שירים גנוזים, שבשלה העת להעלותם לאלבום דיגיטלי מתחדש, במקום אחד, לרשות הכלל. 

בהערכה רבה,
יהונתן קניר, עו"ד

לכל שאלה ופרטים נוספים, ניתן לפנות במייל dana@kanirlaw.co.il או לטלפון 050-4499976