יהונתן קניר, עו״ד // בעלים

Yonathan Kanir, Adv. // Owner


עורך הדין יהונתן קניר, שותף בכיר ובעלים במשרד קניר ושות', אחד ממשרדי עורכי הדין הבכירים במדינת ישראל בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי.

יהונתן עוסק בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי כ-15 שנים, ובמרוצת הזמן צבר ידע משפטי נרחב וכן ניסיון עשיר תוך ייצוג מאות תיקים בעלי פרופיל גבוה בפני בתי המשפט על ערכאותיו ובתי הדין הרבניים.

פעילותו של יהונתן נעשית תוך הבנה והכרה אמיתית של תחום דיני המשפחה והמעמד האישי על מלוא היקפם, בצירוף יצירתיות וגמישות מחשבתית המסייעות בהתמודדות עם מצבים לא צפויים. יכולותיו המוכחות של יהונתן בייעוץ, ניסוח ועריכת צוואות והסכמי ממון, ליווי הליכי גירושין, טיפול בנושאי אפוטרופסות ומשמרות, מזונות, נישואים אזרחיים, ידועים בציבור ועוד, הפכו אותו לאחד מעורכי הדין המובילים בישראל בתחום התמחותו. כתוצאה  מכך, על לקוחותיו של יהונתן נמנים, בין היתר, עורכי דין, אישי ציבור, רופאים, אנשי הייטק, אנשי טלוויזיה ועוד.

נוסף על פעילותו העניפה בתחום דיני המשפחה, מוביל עוה"ד יהונתן קניר את מחלקת הליטיגציה במשרד, תוך שהוא דואג לפיתוחו המקצועי וקידומו של המשרד.

עו"ד יהונתן קניר מופיע במסגרת ימי עיון, סמינרים מקצועיים וכנסים רבי משתתפים, לרבות במסגרת וועדות של כנסת ישראל, לשכת עורכי הדין ומוסדות שונים בתחום דיני המשפחה.

 

הסמכה:

חבר לשכת עורכי הדין, 2005.

 

לימודים והכשרה נוספת:

תואר ראשון במשפטים (LL.B.), המרכז הבינתחומי הרצליה (2004)

תואר ראשון בממשל, אסטרטגיה ודיפלומטיה (B.A.), המרכז הבינתחומי הרצליה (2004)

השתלמות בדיני משפחה, המכון להשתלמויות

השתלמויות בעריכת הסכמים, המכון להשתלמויות